Аерографія авто в Києві

Нанесення Створення індивідуального вигляду вашого автомобіля

Каждому автомобілісту хотілося б, щоб його авто володіло певною індивідуальністю. Можливості тюнінга вже оцінили за достоинством мільйони автовласників. Зустрічається багато випадків, коли новоявлені художники пускають у ході будь-які засоби – вплоть до вуличної грязі, створюючи справжні шедеври. В нашем

Оскільки розпис автомобіля є цілим мистецтвом, будь-яка робота в якому-то ступені унікальна. Художник повинен враховувати безліч факторів: дизайн автомобіля, індивідуальні особливості замовника, улюблені матеріали. Неправильно виконані малюнки можуть повністю випортити зовнішній вигляд авто, і на противагу, концептуальний креатив здатний перетворити автомобіль у твори мистецтва. Серийний вид машини набуває визивающе гарний вид і приваблює погляди всіх учасників дорожнього руху.

Основателем мистецтва аерографії вважається швейцар Ганс Ріхард Гігер, який запропонував «оживити» будинки, бари та автомобілі. В останній момент мода на аерографію захлестнула Америку і Європу, а аерографічний дизайн став застосовуватися не тільки на легкових, але і на вантажних автомобілях. У якості аерографії можуть бути виконані невеликі або масштабні малюнки, іноді також використовуються фотографічні зображення.

Техніка аерографії складається в змішуванні кількох кольорів і створенні плавного переходу між ними. Для цього використовуються звичайні пульверизатори з краском і водою, а також більш складне обладнання: краскопульти, аерографії та розхідні матеріали, що включають лакофарбові матеріали та сучасні вінілові покриття. У професійних майстерів можна знайти будь-які аксесуари для аерографії.

Новий виток розвитку технології – цифрова аерографія. Довірившись професіоналам, ви отримаєте унікальний рисунок, виконаний роботом-аерографом, керованим за допомогою ПК. Методика цифрової аерографії відрізняється поряд з перевагами:

  • Возможність 3-D друку
  • Висока швидкість і відмінна якість
  • Цвітні ескізи з можливістю корекції
  • Зниження вартості робіт

Перед нанесенням аерографії обов’язково перевірте ПДД і поставте відмітку в паспорті ТС.

Зверніться до нашого установчого центру в Києві

top